arcadia-kids.pl

jak adoptowac dziecko mieszkajac za granica

jak adoptowac dziecko mieszkajac za granica

No Child Left Behind prawdziwa historia Quest nauczyciela Elizabeth Blake

Prób i analiz kształcenia studentów ryzyka

Pierwsze pięć stron Elizabeth Blake’a (swoją drogą bez związku) historii znalazł mnie bezradnie pochłonięty. Byłem uzależniony i musiał czytać „No Child Left Behind. Prawdziwa historia Quest nauczyciela”

Po 20 latach jako technolog Medycznej w chemii i hematologii Elizabeth Blake szukał odmiany nowej kariery. Czuła się głęboko zakorzenione poczucie wzywając do kontynuowania wymagane kursy Edukacji Państwowego Departamentu Edukacji o tymczasowe prawo do nauczania.

jak adoptowac dziecko mieszkajac za granica

Wezwanie nauczania i pomagając teen wieku zagrożonych dzieci pociągnął ją jak magnes. Ona otrzymała kontrakt jako nauczyciel nauki w małej szkole w alternatywnym ryzyka i bezdomnych dzieci. Ci studenci nie mogli zrobić to w zwykłych klasach licealnych.

Romantyczny i nieco naiwna Elizabeth nie była gotowa na to, co zaszło na jej pierwszego dnia doświadczenia w klasie. Starannie ułożony plan eksplodował. Chaos rządzi. Beth szybko odkrył, że wiele z jej uczniów był młodocianych przestępców i miał kuratorów. Wiele uczęszczał do szkoły przez postanowienia sądu. Niektórzy nosili elektroniczne bransoletki śledzenia na ich kostkach. Inni mieli odpaść od zwykłej szkoły, gdzie nie pasował i potrzebne alternatywne opcje.

Elżbieta wprowadza specjalne studentów jak Conejo, Javier, Bobby, Nakisha i Erica, którzy wypełnioną obietnicy i pokazał oznaki dojrzałości i rzeczywistych dowodów uczenia się w swoich klasach z pani Blake. Motywacja ta zainspirowała ją corocznie odnawiać swój kontrakt, mimo że czasem nadano przydziały w trzech różnych szkołach.

Administratorzy i pracownicy Starostwa Powiatowego wykonane doświadczenie nauczania Elizabeth jeszcze trudniejsze wyzwanie w okręgu szkolnego, gdzie bieda, strzelanie, i wpływy gangu były akceptowanym sposobem na życie.
Wpis zawdzięczamy