arcadia-kids.pl

jak adoptowac afrykanskie dziecko

jak adoptowac afrykanskie dziecko

Chcesz strategii uczenia się trenować swój mózg

Pamiętacie historię od starożytnego bohatera, który uwolnił miasto od Sfinks? Pytanie, na które został poproszony, by go przepuścić przez żywe było:

„Jaka jest istota, że ??w jego pierwszej fazie ma 4 nogi, w drugim 2 nogi, aw trzecim 3 nogi?”

Poprawna odpowiedź, która pomogła naszego człowieka do przekazania, to (w istocie) człowieka. W rzeczywistości, kiedy dziecko jest indeksuje na wszystkich czterech kończyn, jako dorosły pozostaje prosto na dwóch nogach, a na starość korzysta z pomocy kija.

To po prostu wykazać, że od wieków człowiek jest świadomy swojej kruchości, z faktu, że miał na znalezienie skutecznych strategii uczenia się przetrwać i że musiał badać zasoby do podjęcia informacje i wykorzystać swoją inteligencję, aby najlepiej z niego.

Wszyscy wiemy, jak dobrze, że za młodu jesteśmy w stanie przechowywać informacje łatwiej (o ile nie podlegają tak zwanych zaburzeń uwagi teraz od niedawna pod kontrolą) i postępująca od wieku wpadamy podlega coraz więcej pamięci utrata.

Obecnie, nowe odkrycia z badań w dziedzinie dynamiki psychicznych pokazują nam, że istnieją proste strategie uczenia się, które zwiększają zdolność do podejmowania informacje i zachować go na długi czas, jeśli nie na zawsze.

Zastosowanie wizualizacji i zdjęć sięga starożytnej kultury greckiej, a filozofowie raz już wypracowane metody zachowują niemal nieograniczoną liczbę pozycji, w celu przywoływania danych i wiedzy. Taki rodzaj treningu umysłowego jest do dziś stosowana z sukcesem.

Jednak przy kolejnych badaniach NLP i hipnozy naukowych stwierdzono, że umieszczenie ucznia w danym stanie wrażliwości i stanu koncentruje świadomości, przynosi te wyniki, które nigdy nie zostały śniło, a które mogłyby wiemy tylko z nauką -fiction filmy.

Faktem jest, że w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu, osoby pragnące nauczyć musi podjąć pierwsze działania. Dzisiaj, surfowanie po Internecie, można znaleźć najbardziej aktualne informacje na ten temat.

To może być pierwszy krok, aby wejść w świat łatwego uczenia się i lepszą jakość życia.

Marcello Osterwalder, 1946, jest konsultant biznesowy z siedzibą w Szwajcarii, z pasji uczenia się, jak się uczyć. Poza działalnością zawodową, nabył stopni w Acupunture w Wielką Brytanią (Lic.Ac. MBAcC), NLP (NeuroLinguisticProgramming) w Szwajcarii oraz w hipnozie (członek NGH – USA). Podczas swojego życia studiował różne tematy i podłączonych śledzi najnowsze osiągnięcia w dziedzinie strategii uczenia się, pamięć, a inni na lepszą jakość życia.

Na początek, darmowy raport na temat „3 wskazówki, aby poprawić swoją pamięć” jest dostępny w internecie pod adresem

Wpis zawdzięczamy